Ostatnia Pieśń ♡

 O mój kochany, nawet nie wiesz ile czasu czasu już się przemęczyłam czekając. Myśląc właśnie o tym- czasie. On nie staje i przez to ja też nie mogę. Skarbie, nawet nie potrafię zliczyć ile razy zabierał on moje myśli, rzucając nimi po kątach tego małego biura.

Kochanie, siadam przy tym otwartym oknie wpatrując się w ten sam księżyc co ty. Wiem, że to robisz myśląc o mnie, czekając, aż się odezwę. Dla ciebie czas nie ma znaczenia. Odpłynąłeś, zostawiając go mnie, a na twoich ustach posmak wiary, że mi się uda.
Jak mogłeś? Codziennie wchodzę do tej samej rzeki, mając nadzieję, że to mnie oczyści. Próbuję ograniczyć to przyzwyczajenie. Czasami chcę wejść do tego wielkiego oceanu, który opisywałeś jako straszny i nieprzewidywalny. Będę cię szukać i na pewno stracę głowę nie myśląc o czasie. Oh, jednak oboje wiemy, że tego nie zrobię. Najbliższa fala zabrałaby mnie w inną stronę, oddalając nas w przeszłości.
Nie chcę, żebyś myślał, że mi się tu nie podoba. Odwiedzają mnie goście. Jemy, rozmawiamy, śmiejemy się. Tylko nikt nie zostaje na chwilę dłużej. Obiecują wracać, ale każdym kolejnym razem formuje się nowa atmosfera. Tak samo jest z tymi pustymi dniami. Przeraża mnie co przyniesie mi czas następnym razem. Wolę, żeby żaden wieczór się nie kończył. Wiesz, boję się początku kolejnego poranka. Czuję, że mam tonę przedmiotów na barkach, a potem chcę rzucać nimi dookoła. Jakbym chciała kogoś skrzywdzić- a najbardziej samą siebie.
Straciłam swoją duszę tak szybko jak straciłam ciebie. Nie potrafię już funkcjonować sama. Nie potrafię myśleć, że kolejny raz obudzę się sama. Tyle osób chodzi po ulicach, a ja wybrałam zamknięcie się w czterech ścianach. Miałam pomagać ludziom, ale nie potrafię rozgryźć siebie.
Ukochany przesyłam ci całą moją wdzięczność i miłość jaką cię darzyłam. Możesz zrobić z tym co tylko przyjdzie ci na myśl. Może nawet dogoni cię czas i postanowisz wrócić. Odsyłam również moją nadzieję. Jeśli zdołasz dopłynąć do tego samego brzegu. Jednak wiedz, że nie będę na ciebie czekać. Mój czas nie wypuści mnie dalej niż do mojego okna, z którego będę cię wypatrywać.Komentarze

Popularne posty