Thinking "I'll teach them" Well, I'm refusing the lesson ♡

Cytat: "Neon Gravestones" wykonane przez Twenty One Pilots

Kidy postanawiamy, że będziemy o siebie dbać, a jedyne co robimy to przeglądamy strony czy profile, które powinny zrobić to za nas.
Kiedy planujemy pracę na cały dzień, a nawet tydzień, wmawiając sobie, że uda nam się wszystko skończyć na raz bez używania elektroniki... a potem uświadamiamy sobie, że stracimy na to za dużo czasu więc nadal będziemy oglądać ten nowy program telewizyjny.
Kiedy okłamujemy się, że nadal jest dla nas czas, żeby cieszyć się życiem, a teraz tylko odpoczywamy. Wymyślamy czyste kłamstwa, które wmawiamy sobie- osobie, której powinniśmy najbardziej ufać, chcieć dla niej jak najlepiej i rozumieć i poznawać w każdym momencie.
To co się z nami dzieje nie jest nowe, a ci wszyscy, którzy tworzą absurdalne wymówki, że to rząd wsypujący nam coś do wody czy światowe korporacje manipulujące ludźmi, żeby tylko rozpętać wojnę... nie chcą podnieść tej schylonej głowy czy otworzyć te zaciemnione oczy trochę szerzej, żeby zrozumieć, że naprawdę jedynymi jednostkami, które nami kierują to nasze umysły. Nikt nie wybiera nam naszego losu- to on jest w naszych rękach. My decydujemy co dzieje się z naszym ciałem i czynami. Mamy wystarczającą ilość siły, żeby wstać, spojrzeć w lustro i powiedzieć, że to nasz na nasze decyzje. Musimy słuchać starszych, żeby kreować z tego własne opinie.  Pokazując siebie uczymy się jak nad sobą panować i co znaczymy. Nowe życie możemy zacząć nawet teraz. Zawsze jest na wszystko czas jeśli tylko chcemy, żeby był.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty