Definicja życia ♡

Jak pewnie wiecie, bo już wcześniej o tym pisałam, bardzo lubię wracać do przeszłości. Stary pamiętnik, filmik, zeszyt, kredka, obrazek... no cokolwiek, jest dla mnie skarbem. A najbardziej te rzeczy, które były związane z pisaniem. Dlaczego? Moje hobby to pisanie, a w czasach podstawówki nienawidziłam czytać książek, a za każdym razem jak pani z polskiego zadawała coś do napisania chciałam się spakować i wyjechać. Na prawdę byłam trudnym dzieckiem...
Ostatnio znalazłam, chyba, pierwszy tekst jaki napisałam od siebie. Rok 2014, miałam wtedy 10 lat.

Życie to taka księga, którą piszemy aż do śmierci. Zapisujemy w niej wszystko co zrobiliśmy, co pomyśleliśmy czy co powiedzieliśmy. Piszemy ją sami, jedynie inni mogą w niej występować. Nie mogą nic tam skreślić, wymazać, dopisać. Życia wszystkich ludzi różnią się. Nigdy nie są idealne ani nigdy nie są do wyrzucenia. Czasami są pełne zdarzeń, a czasami rutynowe i bez przygód. Każdy je sobie układa, nie ważne w jaki sposób. Po prostu to nasza sprawa. 

Domyślam się dużo osób pomyśli, że to nie jest jakieś super dzieło sztuki. Nie miało nim być. Pamiętajcie, że miałam wtedy 10 lat. Gdyby moja młodsza siostra napisałaby takie coś byłabym wniebowzięta. A wy macie takie pamiątki?

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty