♡Walentynki♡

♡ W dniu świętego Walentego,
nie chcę spotkać się z kolegą,
nie chcę bawić się z rodzinką,
tylko chce być twoją walentynką.♡ Ile razy mieliście tak, że codziennie nie chciało wam się wstać i nie mieliście chęci na nic oprócz leżenia w łóżku cały poranek, popołudnie i wieczór, ale gdy nadszedł ten magiczny czternasty lutego i wstajecie jak w tych wszystkich filmach; makijaż zrobiony, fryzura zrobiona, na śniadanie coś z, zawsze pełnej, lodówki co jest wege i bio, w tle tancerze oraz śpiewająca Beyoncè? Mi się nigdy nie zdarzyło i pewnie nie jestem jedyna. 

W sumie nie rozumiem po co są walentynki. Idealna wymówka na wyjście z kimś do restauracji na kolacje czy żeby niektóre sklepy więcej zarobiły na sprzedaży kartek walentynkowych. Nigdy nie miałam chłopaka i uważam, że dlatego nie czuję tego dnia jak inni. Nie to, że nienawidzę walentynek, ale nie rozumiem celu tych świąt.

Jeśli, tak samo jak ja, nic nie robicie w te walentynki to polecam zerknąć do książki "Miłość ze Snu" autorstwa Lucy Keating.
Ja już tą książkę przeczytałam, ale mam duże zaległości jeśli chodzi o serię "Harry Potter", więc życzcie mi powodzenia. :p  

Komentarze

Popularne posty