Ona ♡

Eh... Kolejny niepotrzebny dzień w tej dziurze. Po wielu latach zapytają - a tobie, z czym ci się kojarzy twoje życie? co osiągnąłeś? 
Dobra, na pewno nie zapytają. Jednak, jeśli miałbym kiedyś odpowiedzieć... Kojarzy mi się z mostem, tymi brązowymi oczami, zimną wodą, dymem z naszych płuc. Co osiągnąłem? Mam wrażenie, że nic, mimo, iż ludzie mi gratulują. Nie czuję tej satysfakcji. Nie czuję tej dumy. Nie czuję już nic.
~
3 lata, te walone 3 lata. Ja nadal nie mogę się podnieść. Leżę bez sił i najwidoczniej zostanę tak na zawsze. Proszę, odpowiedz mi... dlaczego? Dlaczego tak? Dlaczego mi to zrobiłaś?
~
Krople ciepłej wody zlatywały, z mojej zmęczonej skóry. Przyjemne uczucie. Jednak, nie tak przyjemne jak tamto. Jej wargi przylegały do moich. Nasze palce splatają się i można poczuć tą więź. Więź, która jest nie do zniszczenia. Ta, która zostanie na zawsze. Może zranić, może podnieść. Jest piękna, jak ogród pełen kwiatów.
~
Dym wylatuje w stronę słońca. Teraz powinienem być na tej sekcji edukacyjnej. Bywam tam, ale nie tak często jak kiedyś. Nie mam już powodu by tam być. Wcześniej był tam Twój uśmiech, pomimo tego, że wiedziałaś, że jesteśmy już zniszczeni. 
~
Za godzinę ma być kontrola. Nie wiem w sumie czy na prawdę godzinę. Ty zawsze tak mówiłaś. Niby czekamy na nich trochę czasu, ale i tak są szybcy.
Twój głos był wtedy taki spokojny i przyjemny. Mogłabyś mi śpiewać co wieczór.

Open the slits in your face and start your day
You don't have much time to make your slits look just right
I'm in your mind
I'm singing
I'm in your mind
I'm singing
La da, la da, la da, la da, la da, la da...

To tylko jeden z twoich pomysłów. Mówiłaś, że kiedyś je w jakiś sposób opublikujesz. Kiedyś...
~

Komentarze

Popularne posty