Pasja/talent.♡

Nie wiedziałam czy w tytule powinno być słowo kluczowe „pasja” czy „talent”, bo w sumie w jakiś sposób wypowiem się na oba tematy w tym poście.
Tak, to jeden z tych poważniejszych wpisów, więc przygotujcie psychikę. 
Zacznijmy pytaniami czy wiesz co tak na prawdę lubisz robić i czy jesteś w tym dobry? 
Zazdroszczę wszystkim osobom, które potrafią odpowiedzieć na to pytanie, nie kłamiąc. Najbardziej tym młodszym osobom. 
W ogóle jestem bardzo zazdrosną osobą. Mogę być zazadrosna o wszystko. Pewnie stawia mnie to w złym świetle (jak cały ten post), ale tak jest. 
Akurat ta moja zazdrość ma powiązanie do tematu. Mój młodszy brat, od małego gra w piłkę nożną. Jest naprawdę dobry i widać, że ma do tego predyspozycje. Ja nigdy nie byłam dobra w sporcie. Ja nawet nie umiem zrobić fikołka. (jakby ktoś się zastanawiał mam 13 lat.) Zawsze gdy jeździmy do dziadków słyszę, że on (mój brat) to, on tamto. O mnie też wspominają (na przykład, że dobrze mi idzie w nauce), ale mój umysł o tym zapomina.
Ja, dopiero teraz - wieku 13 lat, wiem jaka jest moja pasja, może talent. W sumie, nadal nie jestem pewna, ale myśle, że to to. Uważam, że to już był czas, żeby wiedzieć w czym jestem dobra... nawet, żeby uniknąć nie zręcznych sytuacji jak ktoś oto zapyta. Może to dla niektórych dziwne, ale to bolało kiedy widziałam wszystkich, którzy już wiedzą w czym są dobrzy, a ja siedziałam z tyłu i tylko to obserwowałam z daleka.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty