Christmas tag.♡


Jestem już po ubraniu choinki, a wy? Dziś trochę luźniejszy post - Christmas Tag! Pytania wzięłam z bloga ↠ Na Zimowy I Letni Wieczorek. 

Pytania;

Odpowiedzi;
1. Najczęściej kiedy zaczyna się grudzień, ewentualnie ostatniego tygodnia listopada.
2. Jeszcze nie. JESZCZE.
3."Holidays Vacations" jest idealną komedią dla całej rodziny. Pamiętam jak byłam u koleżanki na noc i oglądałyśmy - uśmiałyśmy się do bólu.
4. Kiedy miałam ok. 5 lat, pojechałam z rodziną do dziadków. Tej zimy nie było kompletnie śniegu. Przyjechał do nas "Święty Mikołaj". Niestety nie na saniach z reniferami, tylko w czerwonym maluchu. Ja, oczywiście, panika - jakiś facet przebrany w Mikołaja przyjeżdża w małym samochodzie i ma dla mnie i mojej rodziny prezenty. Za "zastraszanie" mnie karma wróciła, Mikołaj źle usiadł na bujanym krześle babci i poleciał do przodu razem z meblem.
5. Najpierw dzielimy się opłatkiem, zasiadujemy do kolacji, a na końcu prezenty. Myślę, że nic wyróżniającego się wśród innych rodzin.
6. Jeśli powiem, że prezenty, to uznacie mnie za materialistkę. Możecie już zacząć, bo odpowiedź to prezenty. A dokładniej ciekawość, "jaki w tym roku dostanę prezent?"
7. Co roku tata robi nam, mi i mojemu rodzeństwu, zdjęcie przy choince i jesteśmy ustawieni od najwyższego do najniższego.
9. Malutką, w dwóch kolorach - czerwony i biały.
10. Zapach... JEDZENIA! *^*
11.Czerwony lub kilku kolorowe.
12. Pewnie!
13. Zimowy - "Blue Suede Shoes", a świąteczny "Catwalk Diva". Oba z Sephory.
14. Mleko z miodem. <3 🍵
15. Światełka są wszędzie!


Mam nadzieje, że post spodobał wam się, ja na pewno się dobrze bawiłam odpowiadając na pytania. Do następnego postu!


Komentarze

Popularne posty