Teraz liczysz się tylko ty. Zero pracy, zero stresu. Tylko ty. ~my after school routine. ♡

Cytat mojego autorstwa, stworzony na potrzebę tego posta.

Na początku powiem tylko, że nie zawsze jest tak jak za chwilę przeczytasz. Czasami nie mam na to czasu, czasami mi się po prostu nie chce.

Żeby was nie zanudzać, pominę to, że robię pracę domową czy się uczę.

~~~

1. Coś do picia.

Przygotowuję sobie jakiś napój. Moimi ulubieńcami są woda, kawa lub zielona herbata. To, co sobie wybrałam, nalewam do większego kubka lub termosu. Popijam w trakcie wykonywania innych czynności.


2. Organizacja. 

Włączam komputer. Sprawdzam e - mail, bloggera, odpisuje na wiadomości, przeglądam media społecznościowe... itp.
Wyciągam, również, swój Bullet Journal, najczęściej jest w plecaku. Zapisuje wszystko co powinnam, ewentualnie dorysowuje coś. To już zależy od mojej wyobraźni!

3. Książka.

Z mojej małej biblioteczki wybieram jakąś książkę do poczytania. Na razie czekam na 3 książki, ale na pewno jeszcze coś znajdę. Staram się każdego wieczoru czytać po 30 stron.

4. Łazienka.

Długa kąpiel, dużo piany, tanie maseczki, sól kąpielowa... Czego dusza zapragnie! Stres i problemy wyparują razem z wodą. Jeśli potrzebuję, naklejam na twarz specjalne plastry, które zdejmuje po 15 minutach. (Poszukajcie takich w Rossmannie lub SuperPharm, najlepiej od firmy Nivea!)
Ja jeszcze biorę odpowiednie tabletki i korzystam z odpowiednich kremów.

5. Film.

Kocham oglądać filmy. Komedie, obyczajowe, akcji, fantasy, dreszczowce... Wszystkie. (no dobra, oprócz horrorów i romansów.) Wolę jednak filmy nowsze filmy, nie przyjemnie ogląda mi się starsze produkcje. (Wyjątkiem jest Harry Potter, ok?). Piszcie w komentarzach propozycje dobrych filmów!

6. Sen.

Dobranoc! Kolejny dzień zacznijcie z uśmiechem! :)


Komentarze

Popularne posty