"Wyglądaj bosko w każdym wieku." ♡

Autor cytatu; Anna Dello Russo.


Wyglądać bosko w każdym wieku, tak?


Uważam, że kosmetyki odgrywają teraz wielką rolę. Dlaczego ich więc nie przetestować?

Nie dawno kupiłam parę takich produktów. Używam ich codziennie i myślę, że są godne polecenia. Nie są to jakieś znane firmy ani żadne wymyślne rzeczy. Zwykłe artykuły, które mogą stać na półce każdej nastolatki. Nic nadzwyczajnego!

Pierwsza rzecz, jaką wzięłam z półki, był podkład od MISS SPORTY. Jest w sztyfcie, więc bardzo łatwo się go nakłada na skórę. Podobają mi się te wzorki na opakowaniu i ten dziewczęcy kolor.

Półkę obok też zaszczyciłam swoją uwagą. Po długim (bardzo, bardzo długim...) zastanowieniu, postanowiłam, że wezmę to, co tak długo analizowałam. Dokładnie jest to puder, również z MISS SPORTY. Jest to nr 1. Jak pewnie się domyślacie, bardzo mi się podoba.


Po krótkim chodzeniu po tej samej drogerii, wzięłam mały, bardzo łatwy do zgubienia, kit do robienia brwi. Zawiera wosk, puder, specjalną szczoteczkę i pędzelek. Pomimo, że miałam nakładaną hennę na brwi i tak używam tego kosmetyku.

Żeby wszystko mi się równo nakładało, kupiłam również pędzle.  (Przypominam, kupiłam podkład w sztyfcie... XD) Znalazłam zestaw z etui. Wszystko jest w niebieski lub biały. W zestawie jest 1 pędzel do podkładu, pudru, cienia do oczu. Są mięciutkie i nie mam problemów, gdy ich używam.


Jednak nic nie jest idealne. Mam uczulenie na mleczko do demakijażu, którego używa moja mama i boję się użyć czegokolwiek innego, co jest do tego przeznaczone. Co wtedy robię w takiej sytuacji? Kupuję i używam zwykłego toniku, jak zrobiłam ostatnio. Sam produkt nie był dla mnie fenomenem, ponieważ używałam wcześniej dokładnie taki sam.

To koniec tego "haul'u" (?). Wszystko co kupiłam, możecie znaleźć w Rossmanie. Nic nie było drogie. Jak to czasami mówię, ludzkie ceny. (Ktoś też tak mówi? XD).

Tu możecie zobaczyć jak to wszystko wygląda:

Komentarze

Popularne posty